نمایندگی بوش

نمایندگی بوش مرکزی است که انواع لوازم خانگی بوش را به مشتریان خود می فروشد. نمایندگی های بوش دارای مجوز نمایندگی در ایران هستند.

بعد از خرید از نمایندگی بوش، شما یک گارانتی معتبر هولوگرام دار دریافت می کنید که یکی از ضمانتهای نمایندگی بوش برای معتبر بودن کالا و اصل بودن آن است.

از آنجا که چند سالی است با ورود اجناس چینی، بازار فروش لوازم خانگی نامتعادل شده است؛ این موضوع سبب شده تا مشتریان‌ سرگردان و مستاصل یک انتخاب خوب و درست شوند. 

هر چند مسلم است که با خرید یک برند خوب و با اصالت خیال مشتری از بابت اصل بودن و خدمات پس از فروش بوش آن تا حدودی راحت می‌شود.

 اما دغدغه از جایی آغاز می‌شود که در این بازار تعداد زیادی از فروشگاه‌ها و یا مغازه‌ها مدعی داشتن نمایندگی اصلی آن برند در ایران هستند. متاسفانه برند معتبری مانند بوش نیز از این قاعده مستثنی نیست.

در این حوزه تعداد کثیری فروشگاه و مغازه وجود دارد که ادعا می‌کنند نمایندگی بوش در ایران هستند. اغلب این مغازه‌ها با اتکا به تابلوی خود که تبلیغی از برند بوش است و صرفا داشتن چند قلم از محصولات بوش، سعی می‌کنند که خود را نمایندگی خرید لوازم خانگی بوش معرفی کنند. 

این در حالی است که در نمایندگی مجاز بوش  صفر تا صد محصولات صرفا از این برند هستند و هنگام خرید یک محصول نیز فروشنده فاکتوری با سربرگ بوش و گارانتی معتبری مانند سیهاوی ارائه می‌کند. در نمایندگی‌های بوش کالایی از برند متفرقه به جای بوش به مشتری معرفی نمی‌شود.

نمایندگی خرید بوش در تهران نیز صرفا یک مرکز یا یک فروشگاه تک نیست. به این منظور در ادامه سعی کردیم به منظورکامل شدن اطلاعات مشتریان از نمایندگی بوش به منظور خرید محصولات این برند و همچنین استفاده از خدمات پس از فروش این محصولات مانند گارانتی و سرویس، لیستی از نمایندگی‌های معتبر بوش و خدمات پس از فروش آنها را معرفی کنیم. 

مرکز تعمیرات بوش خوبان، خدمات تعمیرات لوازم خانگی بوش را به شما ارائه می دهد.

نمایندگی بوش سرویس در ایران

شرکت بوش سرویس تنها شرکت قانونی و انحصاری خدمات بوش در ایران است. این هلدینگ بزرگ در واقع به عنوان یک شرکت مادر، دارای ۴ شرکت زیر مجموعه است که این شرکت‌ها نیز به عنوان زیر مجموعه آن شرکت، محصولاتی با قیمت یکسان و یک مدل با خدمات یکسان ارائه می‌کنند.

در حقیقت این چهار شرکت نمایندگان رسمی ‌بوش آلمان در ایران محسوب می‌شوند. این نمایندگی‌ها موظف هستند خدمات کاملا یکسانی را تحت نظارت BOSCH به مشتریان خود ارائه دهند. 

شرکت‌های زیر مجموعه بوش سرویس عبارتند از:

  • شرکت کاسپین 
  • شرکت مهستان
  • شرکت سناپویان 
  • شرکت کارا گستر

بوش سرویس در ابتدای سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را در ایران به صورت رسمی‌ و تحت نظر بوش آلمان آغاز کرد. توجه داشته باشید طبق قراردی که بوش سرویس با شرکت‌های زیر مجموعه خود دارد؛

هر یک از فروشگاه‌های بوش در سطح کشور، می‌بایست تنها با یکی از این ۴ شرکت قرارداد داشته باشند. این فروشگاه‌ها همچنین ملزم هستند کالای بدون گارانتی بوش سرویس را حتی اگر از برند بوش بوده ولی گارانتی‌های متفرقه دارند؛ در ویترین خود نداشته باشند.

 

 

در نمایندگی بوش بر اساس این قرارداد نباید کالاهای برندهای دیگر لوازم خانگی فروخته شود. فروشگاه‌های نمایندگی بوش  موظف هستند کالای بوش خود را فقط با یکی از این چهار شرکت گارانتی‎کننده بفروشند.

ویژگی یک کالای قابل عرضه در نمایندگی بوش

اصل بودن کالا در نمایندگی بوش همانطور که می‌دانید تمامی ‌مدل‌های عرضه شده و قیمت‌های آنها در چهار شرکت عرضه‌کننده و فروشگاه‌های نمایندگی بوش آنها، یکسان است. دفترچه ضمانت‌نامه با هولوگرام بوش در داخل پکیج هر دستگاه وجود دارد. روی این ضمانت‌نامه کد کالا و سریال آن و همچنین نام شرکت گارانتی‌کننده مرقوم شده است. 

هر کالای بوش بدون گارانتی بوش سرویس و بدون دفترچه ضمانت‌نامه دارای هولوگرام، کالای قاچاق و بدون گارانتی محسوب می‌شود. شاید دیده باشید که گارانتی‌های متفرقه زیادی برای برند بوش در بازار وجود دارد. ولی هیچ کدام از این شرکت‌های گارانتی‌کننده اعتبار کافی را به جهت یک شرکت ارائه‌کننده خدمات گارانتی دارا نیستند.  این شرکت‌ها بیشتر کالاهای فاقد گارانتی اصلی که به صورت قاچاق به کشور وارد می‌شوند را گارانتی می‌کنند.

 البته مسلم است بنا به ماهیت این شرکت‌های فاقد اعتبار و به دلیل عدم نظارت مراجع قانونی بر روی فعالیت آنها؛ در صورت بروز هر گونه مشکل، امکان پیگیری و شکایت از آنها از طریق این مراجع وجود ندارد. از این رو حتما لازم است مشتری پس از دریافت کالای اصل خود، هولوگرام روی کارت ضمانت‌نامه و همچنین شماره سریال آن را با آنچه که بر روی دستگاه حک شده مطابقت دهد. سپس با شرکت گارانتی‌کننده آن تماس گرفته و برای هماهنگی اعزام کارشناس نصب، اقدام کند. 

  لیست نمایندگی بوش تهران لیست نمایندگی های تهران در زیر آورده شده است:
۱.نمایندگی بوش کاسپین
۲.نمایندگی بوش مهستان
۳.نمایندگی بوش کارا گستر
۴.نمایندگی بوش سناپویان 

مرکز تعمیرات بوش خوبان

 تعمیرات تخصصی لوازم خانگی بوش را از متخصصان ما بخواهید.

از نمایندگی بوش سیهاوی چه می‌دانید؟

در نگاه اول بسیاری از افراد شرکت سیهاوی را نمایندگی بوش می‌دانند. البته این باور از سویی به لحاظ قدمت کاری و سابقه این شرکت در گارانتی محصولات بوش درست می‌باشد. از آنجا که شرکت سیهاوی یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های خصوصی معتبر در زمینه گارانتی محصولات عرضه شده در نمایندگی بوش ایران می‌باشد؛ در حال حاضر برای مصرف‌کنندگان به نام نمایندگی بوش شناخته می‌شود. 

اما درست این است که شرکت سیهاوی، که از سال ۱۳۷۹ به عنوان وارد کننده محصولات بوش در ایران شروع به فعالیت کرد و سپس با ارائه کارت گارانتی سیهاوی و راه‌اندازی خدمات پس از فروش در کشور برای برند بوش مشهور شد را به عنوان یک مرکز ارائه خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات بوش بشناسیم. 

این شرکت بزرگ به منظور جلب رضایت مشتریان برند بوش سعی کرد تا خدماتی درخور این برند ارائه کند. به این منظور برای شناخت علمی‌تر این قطعات و فناوری‌های موجود در محصولات برند بوش، تیمی از تکنسین‌های باتجربه و ماهر خود به منظور آموزش علمی‌تر به کشور آلمان فرستاد. سیهاوی سعی خود را بر آن گذاشت  تا خدمات پس از فروش برند بوش را به صورت تخصصی در کشور راه‌اندازی کند. 

این شرکت در طول این سال‌ها چنان موفق بوده تا جایی که حتی امروزه بسیاری از افراد تصور می‌کنند سیهاوی نمایندگی بوش در ایران است. اما در واقع شرکت سیهاوی بزرگ‌ترین و معتبرترین گارانتی شخصی محصولات بوش در ایران می‌باشد. این مطلب به این معناست که در واقع سیهاوی در حال حاضر نمایندگی رسمی‌بوش در ایران نیست. 

بنابراین سطح کیفی بالای خدمات و دانش تکنسین‌های این مجموعه سبب شده تا این شرکت با جلب رضایت مشتریان خود، لوح‌های تقدیر بسیاری را از مراجع مختلف کسب کند. همین امر مهر تاییدی بر کیفیت و موفقیت این شرکت در ارائه خدمات و مقبولیتش در ایران است. 

انواع تعمیرات لوازم خانگی بوش در تهران را از تعمیرگاه تخصصی لوازم خانگی بوش خوبان بخواهید.